Polscy siatkarze pokonali Belgię 3:2 w pierwszym spotkaniu rozgrywanego w Gliwicach drugiego turnieju Ligi Narodów. Byli jednak w ogromnych opałach, gdyż przegrywali już 0:2. W tiebreaku biało-czerwoni zwyciężyli 15:13.
W składzie na turniej w Gliwicach znalazło się czterech zawodników Bogdanki LUK Lublin. Przeciwko Belgii zagrało dwóch z nich. W wyjściowym składzie pojawił się rozgrywający Marcin Komenda, a później na boisku zameldował się Mikołaj Sawicki, który wchodził na zagrywkę. Zakończył ostatecznie mecz z jednym punktem.
Dziś w drugim spotkaniu Polscy zmierzą się z Turcją.
AR
Fot. pexels.com









