Polacy pokonali Niemców. Świetny mecz Leona

EAttachments96057719c17a11b25901ae02ffbb23542c261b5 xl

Polscy siatkarze wygrali z Niemcami 3:1 (23;25, 25:16, 25:17, 25:15) w meczu Ligi Narodów. To trzecie zwycięstwo podopiecznych trenera  Nikoli Grbicia w rozgrywanym w Gliwicach turnieju fazy zasadniczej,

W reprezentacji Polski po raz pierwszy w tym sezonie zagrał przyjmujący Bogdanki LUK Lublin, który zdobył 17 pkt. Rozgrywający lubelskiej drużyny Marcin Komenda zdobył 3 pkt. Wystąpili też dwaj inni zawodnicy Bogdanki LUK: Kewin Sasak i Mikołaj  Sawicki.

W niedzielę (28.06) w ostatnim meczu turnieju w Gliwicach Polacy zagrają z Argentyną.

AR 

Fot. PAP/Art Service

Exit mobile version