Czterech zawodników Bogdanki LUK Lublin powołanych do reprezentacji Polski

EAttachments9460823a68b450030394241371d63fa3a493a8b

Czterech siatkarzy Bogdanki LUK Lublin znalazło się w grupie 18 zawodników powołanych przez trenera reprezentacji Polski Nikolę Grbicia na drugi turniej Ligi Narodów, który odbędzie się w Gliwicach od 24 do 28 czerwca. To Marcin Komenda (na zdj.), Wilfredo Leon, Mikołaj Sawicki i Kewin Sasak.

Do składu wracają podstawowi zawodnicy, bo w pierwszym turnieju selekcjoner postawił na mniej doświadczonych i debiutujących graczy. Po inauguracyjnych zawodach w chińskim Linyi Polacy mają na koncie 2 zwycięstwa i 2 porażki i zajmują 7. miejsce w tabeli.

W pierwszym meczu w Gliwicach biało-czerwoni w środę zagrają z Belgią. Kolejnymi przeciwnikami będą Turcja, Niemcy i Argentyna.

AR

Fot. Iwona Burdzanowska / archiwum RL

Exit mobile version