Awaria wodociągu w gminie Niedrzwica Duża. Mieszkańcy bez wody

EAttachments960627315b82e666320b2e8f69705381fc2cd80 xl

Awaria wodociągowa w gminie Niedrzwica Duża. „Ekstremalne upały i rekordowe zużycie wody doprowadziły do awarii infrastruktury. Uszkodzeniu uległa hydrofornia w Niedrzwicy Dużej” – poinformowała gmina w  komunikacie opublikowanym w mediach społecznościowych.

Mieszkańcy miejscowości obsługiwanych przez tę stację pozbawieni są dostępu do bieżącej wody lub odczuwają duży spadek ciśnienia.

CZYTAJ: Ekstremalne upały w Polsce. Zostanie pobity ponad 100-letni rekord?

Przedsiębiorstwo Komunalne Nałęcz Sp. z o.o. pracuje nad usunięciem awarii. 

PaSe / opr. LisA

Fot. pexels.com

Exit mobile version