Awaria wodociągowa w gminie Niedrzwica Duża. „Ekstremalne upały i rekordowe zużycie wody doprowadziły do awarii infrastruktury. Uszkodzeniu uległa hydrofornia w Niedrzwicy Dużej” – poinformowała gmina w komunikacie opublikowanym w mediach społecznościowych.
Mieszkańcy miejscowości obsługiwanych przez tę stację pozbawieni są dostępu do bieżącej wody lub odczuwają duży spadek ciśnienia.
CZYTAJ: Ekstremalne upały w Polsce. Zostanie pobity ponad 100-letni rekord?
Przedsiębiorstwo Komunalne Nałęcz Sp. z o.o. pracuje nad usunięciem awarii.
PaSe / opr. LisA
Fot. pexels.com
