Na drodze krajowej numer 19 pomiędzy Radzyniem Podlaskim i Lubartowem karetka zderzyła się z łosiem.
CZYTAJ: Wyważył drzwi, zjadł kiełbasę i poszedł spać. 27-latek twierdził, że to tylko gra
Do zdarzenia doszło w miejscowości Czerwonka-Gozdów w powiecie lubartowskim. Żadna z osób jadących karetką nie ucierpiała, natomiast łosia trzeba było uśpić.
Przez prawie 2 godziny w miejscu zderzenia obowiązywał ruch wahadłowy. Około godziny 20.30 jednak utrudnienia się zakończyły.
JZoń / opr. ToMa
Fot. Piotr Michalski / archiwum RL





![Rodzinnie i charytatywnie. Klasztorne ogrody otworzyły się dla mieszkańców [ZDJĘCIA] 6 EAttachments95910754bca7963fa825ae166c2b88a7219b432 xl](https://radio.lublin.pl/wp-content/uploads/2026/06/EAttachments95910754bca7963fa825ae166c2b88a7219b432_xl-350x250.jpg)


![Półfinał konkursu „Kobieta przedsiębiorcza”. Smaki regionu w roli głównej [ZDJĘCIA] 9 EAttachments9577173302bd1567649378f708d4e93e4f9ffa0 xl](https://radio.lublin.pl/wp-content/uploads/2026/06/EAttachments9577173302bd1567649378f708d4e93e4f9ffa0_xl-350x250.jpg)

