Centralne Biuro Antykorupcyjne prowadziło czynności w lubelskim Ratuszu. Chodzi o wydział sportu, którym kieruje zastępca prezydenta ds. kultury, sportu i partycypacji.
Rzecznik prezydenta Lublina przesłała krótkie oświadczenie.
„Potwierdzam, że Służby przeprowadziły czynności dotyczące postępowań realizowanych przez Wydział Sportu. Urząd pozostaje do dyspozycji właściwych organów i w pełni z nimi współpracuje, przekazując wszelkie wymagane dokumenty i informacje. Zależy nam na rzetelnym i szybkim wyjaśnieniu wszystkich okoliczności sprawy.
Jednocześnie informujemy, że realizacja bieżących zadań w departamencie, którego dotyczy sprawa, przebiega bez zakłóceń” – poinformowała rzeczniczka prezydenta Lublina Justyna Góźdź.
CZYTAJ: Wójt zawieszony po akcji CBA. Wiemy, kto go zastąpi
Wysłaliśmy pytania związane z ta sprawą do Centralnego Biura Antykorupcyjnego. Usłyszeliśmy także, że CBA prowadzi intensywne czynności, aby przekazać informacje.
TSpi / opr. PrzeG
Fot. RL











