Plecak wypełniony narkotykami miał przy sobie 43-latek z Lublina. Mężczyzna wpadł, bo szedł ulicą z piwem w ręku. Policjanci postanowili go wylegitymować.

CZYTAJ: Tragedia w Puławach. Są wstępne wyniki sekcji zwłok
Mężczyzna zachowywał się nerwowo i był kompletnie zaskoczony zatrzymaniem przez nieumundurowanych policjantów. Okazało się, że w plecaku ma blisko kilogram narkotyków, m.in. marihuanę.
Kodeks Karny za posiadanie znacznych ilości narkotyków przewiduje nawet do 10 lat pozbawienia wolności.
MaTo / opr. PrzeG
Fot. KMP Lublin








![Renesansowy pochód w centrum miasta. Świętują ważną rocznicę [ZDJĘCIA] 7 EAttachments9604274956a05df14198aced7bc783cb02d2c49 xl 1](https://radio.lublin.pl/wp-content/uploads/2026/06/EAttachments9604274956a05df14198aced7bc783cb02d2c49_xl-1-350x250.jpg)
!["W końcu wraca do mieszkańców". Park Bronowicki otwarty po rewitalizacji [ZDJĘCIA] 8 EAttachments960422447306118b53fc0cd878eba5ad17cf646 xl 1](https://radio.lublin.pl/wp-content/uploads/2026/06/EAttachments960422447306118b53fc0cd878eba5ad17cf646_xl-1-350x250.jpg)
![Włodzimierz Czarzasty: odbudowa Ukrainy to praca dla naszych przedsiębiorstw [ZDJĘCIA] 9 EAttachments9604120d065a4b0c568067e3a7efc91021d07c3 xl](https://radio.lublin.pl/wp-content/uploads/2026/06/EAttachments9604120d065a4b0c568067e3a7efc91021d07c3_xl-350x250.jpg)


