Po raz pierwszy w tym sezonie piłkarki ręczne PGE MKS-u El-Volt Lublin wystąpią przed własną publicznością. W zaległym meczu 1. kolejki Orlen Superligi lublinianki podejmą Tauron Ruch Szczypiorno Kalisz.
Daria Szynkaruk przyznaje, że przeciwnik jest pewną niewiadomą.
– Ciężko cokolwiek o tym zespole powiedzieć. Na pewno mają swoje problemy z przeprowadzkami i tak dalej. Ale my chcemy skupić się na sobie, na tym co ostatnio wychodziło i chcemy to dalej szlifować.
Zadowolona z powrotu do hali Globus jest Julia Pietras.
– Cieszymy się, że wróciłyśmy na swoją halę. Myślę, ze na hali Globus dużo lepiej nam się trenuje i tęskniłyśmy za tą halą, za publicznością. W czwartek pierwszy mecz na Globusie, więc liczymy na wasz doping.
Początek meczu jutro o godz. 18:00.
Mamy dla Państwa podwójne bilety na to spotkanie. Odpowiedzi prosimy przesyłać mailem na adres sport@radiolublin.pl.
Pytanie konkursowe jest następujące: Kto jest kapitanem drużyny MKS-u? Prosimy podać imię i nazwisko.
AR
Fot. PGE MKS El-Volt Lublin FB
