Na boiskach do siatkówki plażowej Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego rozegrano wielki finał Bogdanka Beach Volley Cup im. Tomasza Wójtowicza.
W zawodach rywalizowało 16 mikstów wyłonionych w czterech turniejach eliminacyjnych. Wygrali Agnieszka Gołofit i Michał Szust. To ich odpowiednio trzeci i czwarty triumf w turnieju. Drugą lokatę wywalczyli Magdalena Jaszkowska i Konrad Witek, a trzecią lokatę zajęli Kinga Pobereszko i Patryk Płatos.
AR

![Bezpieczeństwo na wakacjach. Bransoletka może wiele zmienić [ZDJĘCIA] 2 EAttachments9605223ab01209b96068650fbf9451c6f271ab6 xl](https://radio.lublin.pl/wp-content/uploads/2026/06/EAttachments9605223ab01209b96068650fbf9451c6f271ab6_xl-350x250.jpg)








