Od 24 sierpnia Polska dołączy do krajów takich jak Holandia, Norwegia, Szwecja, Wielka Brytania, Włochy, Hiszpania czy niewielka Estonia, w których miliony gospodarstw domowych korzystają z prądu, rozliczając się z dostawcami energii według taryf dynamicznych. W Polsce będzie to całkowita nowość.
JB
Fot. pixabay.com
Pliki dźwiękowe
14.08.2024 Kalkulator







![50 lat Yacht Clubu UMCS [ZDJĘCIA] 8 EAttachments95990623f0738daead0ae029da3488fb098fd6f xl](https://radio.lublin.pl/wp-content/uploads/2026/06/EAttachments95990623f0738daead0ae029da3488fb098fd6f_xl-350x250.jpg)


