Krasnostawscy kryminalni zatrzymali oszusta internetowego, który naciągnął sto osób w całej Polsce. Łącznie pokrzywdzeni stracili 40 tysięcy złotych. Mężczyzna działał od początku ubiegłego roku do kwietnia bieżącego. Policjanci dotarli również do jednego pokrzywdzonego oszukanego jeszcze w kwietniu 2020 roku.
Podejrzany umieszczał fikcyjne oferty na lokalnym portalu internetowym. Oferował na sprzedaż m.in. telefony, rowery oraz akcesoria i części rowerowe. Osoby, które kontaktowały się z nim, wpłacały umówione kwoty na podany przez mężczyznę numer konta bankowego, po czym nie otrzymywały zakupionego towaru, ani zwrotu pieniędzy.
CZYTAJ: Uszkodził samochody, znieważył policjantów. Po alkoholu „poniosły go nerwy”
39-latek z powiatu krasnostawskiego w przeszłości był już notowany za inne oszustwa. Obecnie przebywa w zakładzie karnym. Za obecne czyny grozi mu kara do 8 lat pozbawienia wolności.
ZAlew / opr. LisA
Fot. pexels.com




![Śmiertelny wypadek na DK 74. Nie żyje pieszy [AKTUALIZACJA, ZDJĘCIA] 4 EAttachments9183309fe833f96df166ae8ccebf1b57fac1746 xl](https://radio.lublin.pl/wp-content/uploads/2025/12/EAttachments9183309fe833f96df166ae8ccebf1b57fac1746_xl-350x250.jpg)






