Trener Motoru po wygranej w Łodzi: stać nas na zdecydowanie więcej niż ten mecz

449191851 862728299217679 789349144744397934 n 2024 06 29 193827

Drugi sparing w okresie przygotowawczym mają za sobą piłkarze Motoru Lublin. Beniaminek ekstraklasy w Łodzi zmierzył się ze swoim przyszłym ligowym rywalem – Widzewem. Spotkanie, które trwało 4 razy po 30 minut, zakończyło się zwycięstwem żółto-biało-niebieskich 2:1.

Pierwsi gola zdobyli „Widzewiacy”. W 75. minucie z rzutu karnego trafił Hubert Sobol. W 92. wyrównał Kacper Śpiewak, a o zwycięstwie przyjezdnych przesądziła bramka ze 106. minuty zdobyta przez testowanego Kamila Orlika.

Tak sparing podsumowuje trener Motoru Mateusz Stolarski. – Na pewno stać nas na zdecydowanie więcej niż ten mecz. Natomiast zdajemy sobie sprawę, że naprawdę graliśmy do końca w finale baraży, przez co ta przerwa była krótsza.

Kolejnymi sparingpartnerami lubelskiej drużyny będą Resovia i Znicz Pruszków. Oba mecze zostaną rozegrane w Lublinie 6 lipca.