Od wydania poprzedniego studyjnego albumu “Kraksa” minęły już cztery lata. “Nie biłeś się nigdy o mnie” to trzeci singiel zapowiadający nową płytę zespołu Mikromusic, której premiera spodziewana jest na listopad tego roku.
“To jest opowieść o miłości “mimo wszystko”. O tym, że nie zawsze musi być wszystko według społecznego szablonu, że mogę mieć męża, którego ja poderwałam” – mówi wokalistka grupy, Natalia Grosiak.
(źródło: No Lekko)




![50 lat Yacht Clubu UMCS [ZDJĘCIA] 5 EAttachments95990623f0738daead0ae029da3488fb098fd6f xl](https://radio.lublin.pl/wp-content/uploads/2026/06/EAttachments95990623f0738daead0ae029da3488fb098fd6f_xl-350x250.jpg)


![Spotkanie z polską kulturą ludową. Trwają przygotowania do Festiwalu Eskapada Tradycji [ZDJĘCIA] 8 EAttachments9598162b303cfcfa147a360821aa439e7a59db2 xl](https://radio.lublin.pl/wp-content/uploads/2026/06/EAttachments9598162b303cfcfa147a360821aa439e7a59db2_xl-350x250.jpg)


