Motor Lublin wciąż w grze o baraże

442491929 835991978557978 5387877079043301268 n 2024 05 18 194230

Piłkarze Motoru Lublin wciąż liczą się w grze o występ w barażach o ekstraklasę. W przedostatniej kolejce Fortuna 1 Ligi żółto-biało-niebiescy wygrali na wyjeździe z Resovią 3:1.

Wszystkie gole padły przed przerwą. W 5. minucie wynik otworzył Arkadiusz Najemski, a 6 minut później na 2:0 dla gości podwyższył Samuel Mraz. Po kolejnych czterech minutach za sprawą Marcina Urynowicza gospodarze zdobyli bramkę kontaktową, tyle że w 39. minucie rezultat na 3:1 dla przyjezdnych ustalił Mraz.

Bardzo zadowolony z postawy podopiecznych na pomeczowej konferencji prasowej był trener Motoru Mateusz Stolarski.

Po wczorajszej porażce w bardzo trudnej sytuacji znalazła się walcząca o utrzymanie Resovia. Trener tej drużyny Rafał Ulatowski był bardzo przygnębiony.

W ostatniej kolejce rozgrywek 26 maja Motor u siebie zmierzy się z Podbeskidziem Bielsko-Biała.