Młodzi naukowcy Uniwersytetu Medycznego w Lublinie zostali wyróżnieni podczas Gali Konkursu Orły Nauki.
– Wyróżniamy siedmioro najzdolniejszych naukowców po raz trzeci – mówiła Radiu Lublin przewodnicząca Studenckiego Towarzystwa Naukowego, Maria Materek. – Mieliśmy rekordową liczbę zgłoszeń – było to ponad 50 studentów. Przekrój naukowy jest ogromny. Niektórzy zasłynęli z pisania prac do najbardziej cenionych na świecie czasopism, brania udziału w konferencjach i grantach międzynarodowych.
Lublin, 15.12.2023, fot. Iwona Burdzanowska

































![Krew na wyczerpaniu. Ambulans rusza w teren [HARMONOGRAM] 9 EAttachments8367909fd4591a42a38795a8284d09bd75aadc0](https://radio.lublin.pl/wp-content/uploads/2026/06/EAttachments8367909fd4591a42a38795a8284d09bd75aadc0-350x250.jpg)

