AZS Warszawa triumfuje w Finałach Ogólnopolskich Igrzysk Studentów Pierwszego Roku

405311363 852746720186905 8732399320176759745 n 2023 12 04 063834

AZS Warszawa triumfował w klasyfikacji drużynowej w Finałach Ogólnopolskich Igrzysk Studentów Pierwszego Roku, które w sobotę (02.12) i w niedzielę (03.12) odbyły się w Lublinie. Reprezentanci warszawskich uczelni zdominowali rywalizację w pływaniu oraz okazali się najlepsi w koszykówce kobiet i siatkówce mężczyzn. Drugie miejsce zajął AZS Poznań, a podium uzupełnił AZS Kraków.

Przedstawiciele AZS-u Lublin zdobyli dwa brązowe medale. Trzecia była kobieca sztafeta pływacka 4 × 50 m stylem dowolnym oraz na najniższym stopniu podium uplasowała się drużyna koszykarek. W klasyfikacji generalnej lubelski AZS uplasował się na szóstym miejscu.