Motor i Górnik powalczą z drużynami z Rzeszowa

goal g47de5c8a3 1920 2023 11 25 104412

Stal Rzeszów będzie wyjazdowym rywalem piłkarzy Górnika Łęczna w meczu 16. kolejki Fortuna I ligi. Zielono-czarni o punkty będą walczyć po dwutygodniowej przerwie związanej z meczami reprezentacji.

Kapitan łęcznian Maciej Gostomski ma nadzieję na udaną końcówkę rundy:

Spotkanie w Rzeszowie zaplanowano na godzinę 15:00.

Inna rzeszowska drużyna – Resovia – przyjedzie na mecz 16. kolejki I ligi do Lublina, by zmierzyć się z Motorem.

Lubelski zespół przed reprezentacyjną przerwą niespodziewanie uległ na terenie rywala ostatniemu wówczas w tabeli Zniczowi Pruszków 0:1.

Znajdującej się w strefie spadkowej Resovii nie można więc lekceważyć. O atutach przeciwnika i chęci powrotu na zwycięską ścieżkę mówi obrońca Motoru Filip Luberecki:

Mecz na Arenie Lublin rozpocznie się o 19:15, a relacji będzie można posłuchać w naszym wieczornym programie.