43-letni mieszkaniec Lublina, który zgubił się podczas grzybobrania trafił prosto z lasu do… aresztu.
Mężczyzna wybrał się ze swoim kolegą na grzyby do lasu w powiecie parczewskim. W pewnym momencie rozdzielili się i 43-latek się zagubił. Jego znajomy wezwał więc na pomoc policję.
Mundurowi sprawdzali las, drogi dojazdowe do pobliskich miejscowości, pustostany i przystanki autobusowe. W pewnym momencie odnaleźli zagubionego grzybiarza – i jak się okazało 43-latek był poszukiwany listem gończym przez Sąd Okręgowy. Teraz najbliższe dwa lata spędzi w więzieniu.
TSpi/ opr. DySzcz




![Nowy sprzęt już pomaga ratować życie pacjentów. Wszystko dzięki środkom z KPO [ZDJĘCIA] 2 EAttachments95937915d2788017e2a186d33e73817d559fe97 xl](https://radio.lublin.pl/wp-content/uploads/2026/06/EAttachments95937915d2788017e2a186d33e73817d559fe97_xl-350x250.jpg)








