Puchar Polski: dobrze było tylko do przerwy. Start nie sprostał Zawiszy

football gb683b0838 1920 2022 01 20 092245 750x375 2023 09 26 191639

Krótko trwała przygoda Startu Krasnystaw w piłkarskim Fortuna Pucharze Polski. W pierwszej rundzie tych rozgrywek niebiesko-biało-czerwoni przegrali na własnym stadionie z Zawiszą Bydgoszcz aż 0:4.

Oba zespoły udały się na przerwę przy bezbramkowym remisie. Sporo emocji było w drugiej połowie. Najpierw w 63 minucie drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartkę obejrzał obrońca gospodarzy Przemysław Kanarek. W końcówce spotkania Zawisza wykorzystał grę w przewadze i za pomocą bramek Piotra Okuniewicza, Macieja Koziary, Krystiana Sanockiego i Kacpra Nowaka zapewnił sobie awans do kolejnej rundy.

Start Krasnystaw prawo do gry w Pucharze Polski zapewnił sobie po triumfie w tych rozgrywkach na szczeblu wojewódzkim.