Kolejna porażka Motoru. Fatalna passa lublinian trwa

p9267604 2023 09 29 230456

Trwa seria porażek piłkarzy Motoru Lublin. Po dwóch przegranych w lidze i odpadnięciu w Pucharze Polski, w piątek (29.09) podopieczni trenera Goncalo Feio ulegli na wyjeździe Arce Gdynia 0:2 w meczu 10. kolejki zaplecza Ekstraklasy.

Gospodarze już do przerwy prowadzili 1:0 po bramce Karola Czubaka w doliczonym czasie gry pierwszej połowy. Wynik ustalił z kolei w 70 minucie strzałem z rzutu karnego Michał Marcjanik.

Na konferencji prasowej trener Goncalo Feio tak spuentował przebieg wydarzeń na boisku:

– Jeśli chodzi o poziom wolicjonalny, dyscyplinę taktyczną, chęć wykonywania założeń to nie mogę niczego zarzucić swojemu zespołowi. Po prostu przegraliśmy z drużyną, która okazała się mieć więcej jakości niż my. Musimy się z tym pogodzić, pracować dalej.

To czwarta ligowa porażka Motoru w tym sezonie.

Motor okazję do powrotu na zwycięską ścieżkę będzie miał w niedzielę 8 października. Wtedy lublinianie zmierzą się na własnym stadionie z Miedzią Legnica.