Wisła Puławy wygrała z rezerwami ŁKS-u

goal g47de5c8a3 1920 2023 07 29 183941

Piłkarze Wisły Puławy udanie rozpoczęli sezon II ligi. Na inaugurację ,,Duma Powiśla’ wygrała u siebie z Chojniczanką 1:0, a wczoraj w 2. kolejce puławianie także na własnym stadionie wygrali z rezerwami ŁKS-u 3:1.

Do przerwy to jednak goście prowadzili po bramce Mikołaja Lipienia w 14 minucie. Wisła do remisu doprowadziła dopiero w 52. minucie po bramce Kamila Kargulewicza.

W 68. minucie prowadzenie gospodarzom dał Przemysław Skałecki, a wynik w doliczonym czasie gry ustalił Oskar Przywara.

Tak to spotkanie na pomeczowej konferencji podsumował trener Wisły Michał Piros:

Wisła Puławy kolejne ligowe spotkanie rozegra w następną sobotę. Wtedy o 19:30 na własnym stadionie puławianie zmierzą się z beniaminkiem – Stalą Stalowa Wola.