Porażka koszykarzy Startu. Sytuacja lubelskiej drużyny jest coraz trudniejsza

p415e0416 2023 04 15 205704

Kolejnej porażki w rozgrywkach ekstraklasy doznali koszykarze Polskiego Cukru Startu Lublin. Podopieczni trenera Artura Gronka w 27 kolejce przegrali z Grupą Sierleccy Czarni Słupsk 80:91.

Pierwsza połowa nie zapowiadała porażki Startu, który po 20 minutach gry prowadził 41:40. Jednak na początku trzeciej kwarty goście uzyskali ponad 10 pkt przewagi i nie oddali już ważnej dla nich wygranej.

Najwięcej punktów w spotkaniu z Czarnymi zdobyli: Smith – 27, Pelczar – 12 i Melvin – 11.

Trener Artur Gronek krótko podsumował spotkanie: – Ciężko wygrać mecz, jeżeli się nie egzekwuje rzeczy, które sobie zakładamy:

Sytuacja lubelskiej drużyny jest coraz trudniejsza. Nad zamykającym Twardymi Piernikami Toruń mają już tylko 1 punkt przewagi.

W kolejnym spotkaniu za tydzień Start zagra w Toruniu.