W Zamościu na Rynku Wielkim odbyła się akcja „Sadzimy drzewa”, organizowana przez Nadleśnictwo Strzelce. Skierowana ona była do wszystkich miłośników lasów. Można było nieodpłatnie odebrać sadzonki drzew – m.in. sosny i dębu.
Zamość, 01.04.2023, fot. Piotr Piela

































![Spotkanie z polską kulturą ludową. Trwają przygotowania do Festiwalu Eskapada Tradycji [ZDJĘCIA] 3 EAttachments9598162b303cfcfa147a360821aa439e7a59db2 xl](https://radio.lublin.pl/wp-content/uploads/2026/06/EAttachments9598162b303cfcfa147a360821aa439e7a59db2_xl-350x250.jpg)







