Piąty, ostatni w sezonie 2022/ 23 bieg z cyklu City Trail odbył się nad Zalewem Zemborzyckim w Lublinie. Do rywalizacji na 5-kilometrowej trasie przystąpiło 201 osób. Wygrał Rafał Gontarczyk z Ostrowca Świętokrzyskiego potwierdzając, że jest najskuteczniejszym biegaczem sezonu. Wśród kobiet pierwsze miejsce zajęła triumfatorka klasyfikacji generalnej – Dominika Łukasiewicz także z Ostrowca Świętokrzyskiego.
Bieg City Trail nad Zalewem Zemborzyckim
Ostatnim lubelskim akcent em sezonu będzie rozdanie nagród, które jest zaplanowane na 29 marca.
AR
Fot. Piotr Michalski








![City Trail nad Zalewem Zemborzyckim [ZDJĘCIA] 7 dsc 6796 2025 01 12 081834](https://radio.lublin.pl/wp-content/uploads/2025/01/dsc_6796-2025-01-12-081834-350x250.jpg)
![Lubelski City Trail. Rekordzista i reprezentantka najszybsi [ZDJĘCIA] 8 citty 2 2024 12 08 092245](https://radio.lublin.pl/wp-content/uploads/2024/12/citty_2-2024-12-08-092245-350x250.jpg)
![City Trail nad Zalewem Zemborzyckim. Ostatni bieg w sezonie [ZDJĘCIA] 9 pm city 090324 008 2024 03 10 095850](https://radio.lublin.pl/wp-content/uploads/2024/03/pm_city-090324-008-2024-03-10-095850-350x250.jpg)


