Rezerwy Startu Lublin z kolejną porażką

pexels markus spiske 1752757 2023 01 18 204247

Koszykarze rezerw Startu Lublin wciąż tylko z jednym zwycięstwem na pierwszoligowych parkietach. Podopieczni trenera Wojciecha Paszka w 20. kolejce rozgrywek doznali dziewiętnastej porażki, przegrywając z Sensation Kotwica Kołobrzeg 77:103.

Pierwsza kwarta była w miarę wyrównana i zakończyła się dwupunktowym prowadzeniem gości 24:22. W kolejnych dwóch częściach ekipa z Kołobrzegu nie pozostawiła już gospodarzom złudzeń. Zwyciężając drugą i trzecią kwartę 24:13 i 35:20, Kotwica przed decydującą odsłoną miała już 28 punktów przewagi. W ostatnich dziesięciu minutach gospodarze zmniejszyli rozmiar klęski zaledwie o 2 punkty.

Wyróżniającymi się graczami miejscowych byli: Sebastian Walda z 34 punktami i Norbert Ziółko z 19.

W kolejnym meczu, w niedzielę (22.01.) rezerwy Startu Lublin zagrają na wyjeździe z Dzikami Warszawa.  Początek o godzinie 15:00.

Obecnie lubelska drużyna zajmuje ostatnie miejsce w tabeli.