Na policjantów ruszył z siekiera i nożem. Agresor zatrzymany

EAttachments96305007a3ed0569236653747e6dab77244cd39 xl

Groził odkręceniem gazu i zaatakował policjantów nożem oraz siekierą. Agresywnego 38-latka obezwładnili kontrterroryści.

Do zdarzenia doszło w piątek (10.07) na ul. Mełgiewskiej w Lublinie. 38-latek groził swojej matce śmiercią. Kobiecie udało się uciec, zaś mężczyzna zabarykadował się w mieszkaniu i zagroził odkręceniem gazu.

CZYTAJ: Tragedia na przejściu. Pieszy nie żyje

Na miejsce skierowano policyjnych negocjatorów, funkcjonariuszy prewencji i kontrterorystów. Kiedy mundurowi siłowo weszli do mieszkania agresor ruszył na nich z siekierą. Funkcjonariusza przed ciosem ochroniła tylko policyjna tarcza. Zabarykadowanego w łazience mężczyznę zatrzymali w końcu policyjni kontrterroryści. Mężczyzna przy sobie miał także nóż, którym próbował ranić jednego z policjantów. 

38-latek został zatrzymany. Jak przekazuje policja, w czasie interwencji nikt nie odniósł obrażeń.

RL / opr. ToMa

Fot. Policja Lubelska 

Exit mobile version