Zmiany w zarządzie Wisły

EAttachments9594923db01d0372b24dd3b85cdfdda697696a8 xl

Podczas Walnego Zebrania Delegatów KS Wisła Puławy doszło do zmian w zarządzie klubu. Rezygnację z pełnionych funkcji złożyli prezes Piotr Owczarzak oraz sekretarz Katarzyna Turek. Delegaci dokonali wyboru nowych członków zarządu, którymi zostali Łukasz Marczuk, Michał Świderski oraz Kamil Kamoli. W składzie zarządu znalazł się także dotychczasowy wiceprezes Piotr Włodarczyk.

Nowym prezesem został Łukasz Marczuk. Priorytetem zarządu w najbliższym czasie będzie szczegółowa analiza sytuacji finansowej klubu oraz zabezpieczenie jego funkcjonowania w sezonie 2026/27.

Nowe władze przedstawiły delegatom wstępne założenia działań naprawczych. Kolejne Walne Zebranie odbędzie się 8 lipca, podczas którego przedstawione zostaną pierwsze efekty podjętych działań.

AR

Fot. Wisła Puławy Online FB

Exit mobile version