Grzegorz Rogala został nowym zawodnikiem Górnika Łęczna. Do drugoligowca 30-letni obrońca przenosi się z GKS-u Katowice, w którym w ostatnim sezonie ekstraklasy zagrał w sześciu meczach.
Będący wychowankiem Błękitnych Stargard zawodnik w swojej karierze występował też w rezerwach Lecha Poznań, w Rakowie Częstochowa i seniorskiej drużynie Błękitnych, a piłkarzem katowickiego GKS-u był od 2019 roku.
Grzegorz Rogala z Górnikiem związał się dwuletnią umową z opcją przedłużenia o kolejnych 12 miesięcy.
To trzeci nowy gracz w zespole zielono-czarnych. Wcześniej łęczyński klub z Chełmianki pozyskał Bartłomieja Korbeckiego, a z Puszczy Niepołomice Michała Walskiego.
JK / opr. ToMa
Fot. Kacper Pacocha / Górnik Łęczna
