Już dziś kierowcy pojadą nowym 65-kilometrowym odcinkiem autostrady A2 na trasie Biała Podlaska – Siedlce. Do użytku zostanie odcinek od węzła Siedlce Wschód do Łukowiska. Tym samym autostradą A2 będzie można bezpośrednio dojechać do Warszawy.
CZYTAJ: Pożar ciężarówki. S12 odblokowana
To nie jedyna z inwestycji związanych z budową autostrady A2 w województwie lubelskim. Na początku czerwca GDDKiA podpisała umowę na budowę 9-kilometrowego odcinka autostrady łączącego Kijowiec z węzłem Dobryń. Dzięki temu autostrada będzie mogła w przyszłości połączyć się z polsko-białoruskim przejściem granicznym w Koroszczynie, z którego korzystają ciężarówki.
Otwarcie po godzinie 7.30.
MaT / opr. AKos
Fot. www.gov.pl
