To już dzisiaj! Kierowcy pojadą nowym odcinkiem A2 na trasie Biała Podlaska – Siedlce

EAttachments95742677ba6c492e998a8caadaaa3c49e7c0fc1 xl 1

Już dziś kierowcy pojadą nowym 65-kilometrowym odcinkiem autostrady A2 na trasie Biała Podlaska – Siedlce. Do użytku zostanie odcinek od węzła Siedlce Wschód do Łukowiska. Tym samym autostradą A2 będzie można bezpośrednio dojechać do Warszawy.

CZYTAJ: Pożar ciężarówki. S12 odblokowana

To nie jedyna z inwestycji związanych z budową autostrady A2 w województwie lubelskim. Na początku czerwca GDDKiA podpisała umowę na budowę 9-kilometrowego odcinka autostrady łączącego Kijowiec z węzłem Dobryń. Dzięki temu autostrada będzie mogła w przyszłości połączyć się z polsko-białoruskim przejściem granicznym w Koroszczynie, z którego korzystają ciężarówki.

Otwarcie po godzinie 7.30.

MaT / opr. AKos

Fot. www.gov.pl

Exit mobile version