17- i 19-latek zaatakowali mężczyznę tylko dlatego, że miał na sobie koszulkę nielubianej przez nich drużyny piłkarskiej.
Do zdarzenia doszło w sobotę na jednej z ulic w Międzyrzecu Podlaskim. Młodzi mężczyźni zauważyli 41-latka, który szedł ulicą ubrany w koszulkę z logo przeciwnej drużyny piłkarskiej. Młodszy ze sprawców zaatakował pokrzywdzonego kopiąc go i uderzając. Gdy upadł na ziemię, napastnicy zerwali z niego koszulkę i uciekli.
CZYTAJ: Chłopcy przygnieceni zbiornikiem na wodę. Wypadek na posesji
Napastnicy zostali zatrzymani już następnego dnia. Usłyszeli zarzuty dokonania rozboju. O ich dalszym losie zdecyduje sąd. Grozi im kara nawet do 15 lat pozbawienia wolności.
PaSe/ opr. DySzcz
