Po kilkunastu godzinach odblokowana została ekspresowa droga S12. Przypomnijmy, że wczoraj (25.06) ok. godziny 17:00 w Panieńszczyźnie pomiędzy węzłami Jastków a Lublin Sławinek, zapaliła się ciężarówka, której naczepa wyładowana była makulaturą. Droga w kierunku Lublina została całkowicie zablokowana, a policja prowadziła auta objazdami.
CZYTAJ: Ciężarówka na ekspresówce w płomieniach [WIDEO]
Aktualnie akcja gaśnicza została zakończona, a pojazd usunięty z trasy. W zdarzeniu nikt nie ucierpiał. Ruch drogą S12 odbywa się już bez utrudnień. Przyczyna pożaru nie jest na razie znana.
EwKa / opr. AKos
Fot. słuchaczka Sandra
