Powrót do Radzynia. Artur Bożyk trenerem Orląt

EAttachments9598511d62297526a70bcb67f69c5523624b1e4 xl

Artur Bożyk został trenerem piłkarzy IV-ligowych Orląt Radzyń Podlaski. Szkoleniowiec ma duże doświadczenie na szczeblu III ligi. Właśnie na tym poziomie prowadził już Orlęta w sezonie 2019/20. Bożyk ostatnio pracował z ekstraligową kobiecą drużyną Górnika Łęczna, z którą rozstał się na początku kwietnia.

W Radzyniu Podlaskim oprócz zajęć z pierwszym zespołem będzie również wspierał funkcjonowanie Akademii Orląt.

AR

Fot. Orlęta Spomlek Radzyń Podlaski

 

Exit mobile version