Polki zagrają o medale Akademickich Mistrzostw Świata w piłce ręcznej. Biało-czerwone w ćwierćfinale imprezy rozgrywanej w Pessac-Bordeaux pokonały Hiszpanię 31:26.
W polskiej drużynie świetnie zaprezentowała się obrotowa PGE MKS-u El Volt Lublin Julia Owczaruk, która rzuciła 6 bramek, mając stuprocentową skuteczność i znakomicie spisywała się w obronie:
W piątek półfinałowymi rywalkami Polek będą Holenderki, które wygrały 32:21 z Brazylią.
Jeszcze dziś wieczorem o awans do strefy medalowej powalczą polscy piłkarze ręczni, którzy o godzinie 20.15 zmierzą się z Argentyńczykami.
Biuro prasowe AZS / AR
Fot. pexels.com
