Polki zagrają o medale. Świetny mecz Julii Owczaruk

EAttachments9592765df53970462356fee63ea002ee32c9e5d xl 1

Polki zagrają o medale Akademickich Mistrzostw Świata w piłce ręcznej. Biało-czerwone w ćwierćfinale imprezy rozgrywanej w Pessac-Bordeaux pokonały Hiszpanię 31:26.

W polskiej drużynie świetnie zaprezentowała się obrotowa PGE MKS-u El Volt Lublin Julia Owczaruk, która rzuciła 6 bramek, mając stuprocentową skuteczność i znakomicie spisywała się w obronie:

W piątek półfinałowymi rywalkami Polek będą Holenderki, które wygrały 32:21 z Brazylią.

Jeszcze dziś wieczorem o awans do strefy medalowej powalczą polscy piłkarze ręczni, którzy o godzinie 20.15 zmierzą się z Argentyńczykami.

Biuro prasowe AZS / AR

Fot. pexels.com

Exit mobile version