Poznaliśmy pierwsze szczegóły sezonu 2026/27 PlusLigi siatkarzy. Rozgrywki rozpoczną się 16 października meczem GKS Katowice kontra Aluron CMC Warta Zawiercie. Bogdanka LUK Lublin w pierwszej kolejki mierzy się na wyjeździe z ZAKSĄ Kędzierzyn-Koźle.
Faza zasadnicza zakończy się w ostatnich dniach marca 2027 roku. Po niej osiem czołowych zespołów zmierzy się w fazie play-off, w ćwierćfinałach i półfinałach do dwóch wygranych, a w finale i w rywalizacji o brąz do trzech zwycięstw. Mistrza Polski poznamy najpóźniej do 11 maja.
AR
Fot. Iwona Burdzanowska
