80-latka z gminy Niemce chciała zainwestować w akcje koncernu paliwowego. Straciła prawie ćwierć miliona złotych.
CZYTAJ: Byli policjanci oskarżeni. Nielegalnie pozyskiwali dane z policyjnych systemów
Seniorka za pośrednictwem Internetu otrzymała propozycję rentownej inwestycji w akcje Orlenu. Niestety 80-latka przekazała nieznanemu sprawcy swoje oszczędności. Tym sposobem straciła prawie 250 000 złotych.
Policjanci apelują o zachowanie rozwagi podczas inwestycji. Oszuści działają z wykorzystaniem różnych metod, dlatego należy zachować zdrowy rozsądek.
PaSe / opr. PrzeG
Fot. pexels.com
