Oszuści wyłudzili ćwierć miliona złotych. Seniorka myślała, że inwestuje

EAttachments9595564b38c597f749bcac07ad300260565b1b9 xl

80-latka z gminy Niemce chciała zainwestować w akcje koncernu paliwowego. Straciła prawie ćwierć miliona złotych.

CZYTAJ: Byli policjanci oskarżeni. Nielegalnie pozyskiwali dane z policyjnych systemów

Seniorka za pośrednictwem Internetu otrzymała propozycję rentownej inwestycji w akcje Orlenu. Niestety 80-latka przekazała nieznanemu sprawcy swoje oszczędności. Tym sposobem straciła prawie 250 000 złotych.

Policjanci apelują o zachowanie rozwagi podczas inwestycji. Oszuści działają z wykorzystaniem różnych metod, dlatego należy zachować zdrowy rozsądek.

PaSe / opr. PrzeG

Fot. pexels.com

Exit mobile version