Kacper Dmitruk w sezonie 2026/27 nadal będzie zawodnikiem Podlasia Biała Podlaska. Obrońca ma na swoim koncie już 117 występów w barwach III-ligowca. W zakończonych niedawno rozgrywkach należał do najczęściej grających zawodników zespołu, notując 2540 minut w 31 spotkaniach.
W minionym sezonie zdobył także 2 bramki i miał 1 asystę.
Oprócz Dmitruka z dotychczasowego składu nowe kontrakty podpisali: Jarosław Kosieradzki, Dawid Nojszewski, Dmytro Kopytov i Tomasz Andrzejuk.
AR
Fot. pixabay.com
