Nowi funkcjonariusze Nadbużańskiego Oddziału Straży Granicznej złożyli dziś ślubowanie.
48 nowo przyjętych funkcjonariuszy w służbie przygotowawczej najbliższy czas spędzi na szkoleniu, by po ukończonym kursie powrócić do służby w ochronie granicy państwowej.
Uroczystość była również okazją do wręczenia medali, odznaczeń oraz wyróżnień funkcjonariuszom i pracownikom Nadbużańskiego Oddziału Straży Granicznej, która w tym roku obchodzi 35-lecie.
MaK / opr. WM
