Nowi funkcjonariusze Straży Granicznej złożyli ślubowanie. Wkrótce rozpoczną służbę

EAttachments9596113ee0764be1fc58cf2b7b2ea72f77a234a xl

Nowi funkcjonariusze Nadbużańskiego Oddziału Straży Granicznej złożyli dziś ślubowanie.

48 nowo przyjętych funkcjonariuszy w służbie przygotowawczej najbliższy czas spędzi na szkoleniu, by po ukończonym kursie powrócić do służby w ochronie granicy państwowej. 

Uroczystość była również okazją do wręczenia medali, odznaczeń oraz wyróżnień funkcjonariuszom i pracownikom Nadbużańskiego Oddziału Straży Granicznej, która w tym roku obchodzi 35-lecie. 

MaK / opr. WM

Fot. www.nadbuzanski.strazgraniczna.pl

Exit mobile version