Naukowcy z Politechniki Lubelskiej chcą dać drugie życie starym drogom

EAttachments95980021f8622dd783895a9198346a9ded346a7 xl

Naukowcy z Politechniki Lubelskiej pracują nad technologią, która może zrewolucjonizować budownictwo drogowe. Dzięki niej ze starej, zdegradowanej nawierzchni będzie można tworzyć drogi bardziej ekonomiczne, odporne na uszkodzenia oraz przyjazne środowisku.

Lublin, 24.06.2026, fot. Krzysztof Radzki

Exit mobile version