Łukasz Mierzejewski przedłużył kontrakt z Górnikiem Łęczna. Tym samym w nadchodzącym sezonie nadal będzie pełnił funkcję trenera asystenta w sztabie szkoleniowym pierwszej drużyny.
Mierzejewski to doświadczony były piłkarz i trener. Jako zawodnik reprezentował barwy takich klubów jak Legia Warszawa, ŁKS Łódź, Zagłębie Lubin, Widzew Łódź, Cracovia, a także Górnik Łęczna, w którym występował w latach 2014–201.
Po zakończeniu kariery piłkarskiej rozpoczął pracę szkoleniową – był trenerem Lewartu Lubartów, a następnie przez wiele sezonów prowadził Avię Świdnik. Przed przyjściem do Górnika był trenerem Sandecji Nowy Sącz.
AR
Fot. Górnik Łęczna FB
