Kolejni zawodnicy żegnają się z Chełmianką. Do dotychczasowej listy czterech ubytków trzecioligowca doszły dwa następne nazwiska. Biało-zielonych barw nie będą już reprezentować: Szymon Grączewski i Damian Wojdakowski. Obaj w Chełmie nie zabawili zbyt długo. Pierwszy dołączył do drużyny trenera Ireneusza Pietrzykowskiego przed rokiem. W 20 meczach zdobył jednego gola. Drugi został ściągnięty zimą i w rundzie wiosennej zanotował 8 występów, w których dwukrotnie wpisał się na listę strzelców.
Wcześniej z Chełmianki odeszli: Michał Rutkowski, Radosław Adamski, Michał Mydlarz i Bartłomiej Korbecki.
JK
Fot. pexels.com
