Dwóch żużlowcy Motoru pojedzie w eliminacjach SGP2

EAttachments9536952652a86aa6af1adf0271137975c5daa3e xl 1

Dwóch żużlowców Orlen Oil Motoru Lublin wystartuje dziś wieczorem w jednym z trzech turniejów eliminacyjnych SGP2, czyli indywidualnych mistrzostw świata juniorów. W słoweńskim Krsko o awans powalczą Bartosz Bańbor i Sven Cerjak.

Oprócz nich kandydatem do awansu jest także Maksymilian Pawełczak z Polonii Bydgoszcz. Kwalifikację wywalczy czterech czołowych żużlowców. Początek zawodów o 19:15.

AR

Fot. GC / archiwum

Exit mobile version