Krasnostawscy kryminalni przejęli blisko 700 gramów narkotyków o czarnorynkowej wartości ponad 32 tysięcy złotych. Narkotyki – amfetaminę, marihuanę i mefedron – znaleziono podczas przeszukania posesji 38-letniego mieszkańca gminy Siennica Różana. Wykryto także uprawę marihuany. Podczas interwencji mężczyzna był agresywny w stosunku do mundurowych.
CZYTAJ: Mocne uderzenie służb. Dystrybutorzy treści pedofilskich zatrzymani
– Kryminalni, realizując operacyjne ustalenia, dokonali przeszukania pomieszczeń i pojazdu należącego do 38-latka – mówi oficer prasowy krasnostawskich policjantów, podkomisarz Anna Chuszcza. – Policjanci ujawnili i zabezpieczyli 700 gramów substancji psychotropowych i środków odurzających, w tym amfetaminę, marihuanę i mefedron. Ujawnili także uprawę marihuany. Czarnorynkowa wartość zabezpieczonych narkotyków przekracza 32 tysiące złotych. Policjanci zabezpieczyli również kilka telefonów komórkowych oraz gotówkę. Podczas interwencji 38-latek nie stosował się do poleceń i naruszył nietykalność cielesną jednego z policjantów. Mężczyzna został zatrzymany i trafił na komendę.
Usłyszał już zarzuty za narkotyki, a także naruszenia nietykalności cielesnej funkcjonariusza. Grozi mu do 10 lat więzienia.
RyK / opr. WM
Fot. i film: KPP Krasnystaw
