Krytyczne myślenie i empatia. Akademia zaprasza na bezpłatne warsztaty

EAttachments950623336f8fbf65f3ec4f70605933aafcfb36a xl

W Zamościu odbędą się bezpłatne warsztaty filozoficzno-refleksyjne. Ich celem jest między innymi: rozwój umiejętności krytycznego myślenia, empatii oraz świadome uczestnictwo  w kulturze. Inicjatywa skierowana jest do uczniów szkół ponadpodstawowych. 

Podczas zajęć uczestnicy poszukają odpowiedzi na pytania dotyczące między innymi tego, czy: Jestem elementem kosmosu? Po co piękno w kulturze? Czy dziś istnieje niewolnictwo? 

Zajęcia odbędą się pod okiem kadry naukowej Akademii Zamojskiej w murach Zamojskiej Akademii Kultury przy ul. Akademickiej 8. 

Warsztaty zaplanowano w poniedziałek (11.05) o godzinie 9.00. Kolejne zajęcia 18, 25 i 29 maja, a także 8, 18, 19, 22 i 24 czerwca. Więcej informacji TUTAJ

MaTo / opr. ToMa 

Fot. pexels.com 

 

 

Exit mobile version