Hrubieszów: 4-latek błąkał się po mieście

EAttachments95143451d292a922e96054e50b6af66433b67a0 xl

Jest policyjne dochodzenie w sprawie ewentualnego narażenia na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia lub ciężkiego uszczerbku na zdrowiu 4-latka.

Do zdarzenia doszło kilka dni temu na terenie Hrubieszowa. Do jednego ze sklepów spożywczych weszło nagie dziecko. Pracownicy i klienci zaopiekowali się chłopcem, okryli go bluzą i nakarmili. Badanie lekarskie nie wykazało obrażeń ciała dziecka.

CZYTAJ: Pijany potrącił kobietę na przejściu. Nieprędko odwiedzi Polskę

Policjanci ustalili, że dom chłopca znajdował się kilkaset metrów od sklepu. Jego 25-letnia matka była bardzo zdziwiona wizytą policjantów. Jak tłumaczyła, gdy zorientowała się, że syna nie ma w domu poszła go szukać. Chłopiec wyszedł z domu, gdy była zajęta usypianiem 2-letniej córki. Kobieta była trzeźwa.

Policjanci poinformowali o zdarzeniu Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej oraz sąd rodzinny. Dzieci przebadane przez lekarza, nie miały żadnych obrażeń ciała mogących świadczyć o niewłaściwym traktowaniu. Prowadzone postępowanie wyjaśni wszelkie okoliczności tej sprawy.

PaSe / opr. PrzeG

Fot. pexels.com

Exit mobile version