22.05.2026 Prywatka prosto z Festiwalu w Cannes

EAttachments9529142202eacc0875ec3c8d5668c36fc33e257 xl

Dziś zapraszam na drugą Prywatkę prosto z Festiwalu Filmowego w Cannes, który relacjonuję dla Radia Lublin. Prezentuje trzy rozmowy, które udało mi się zarejestrować w czasie Festiwalu.

W pierwszej porozmawiałem z aktorem Julianem Świeżewskim o jego głównej roli w filmie „Flesh and Fuel”, pokazywanym w sekcji Semaine de la Critique.

Druga to rozmowa z Piotrem Krzysztofem Kamińskim i Rochem Pankowskim, których film krótkometrażowy „Diaboł” prezentowano w Cannes na Short Film Corner.

Trzeci wywiad to natomiast rozmowa z francuskim aktorem Guillaumem Marbeckiem, który zaistniał w świadomości widzów po zeszłorocznej roli Jean-Luca Godarda w filmie „Nowa Fala”, ciepło przyjętym w canneńskim konkursie głównym.

Zaprasza Maks Wieczorski.

Fot. nadesłane 

Exit mobile version