„Duma Powiśla” przegrała z Kołobrzegiem

436946074 1228854958444375 7845215876025158092 n 2024 04 14 155339

Piłkarze Wisły Grupa Azoty Puławy przerwali serię czterech meczów bez przegranej. W 28. kolejce II ligi puławianie ulegli na własnym stadionie Kotwicy Kołobrzeg 1:3.

Podopieczni Mikołaja Raczyńskiego dobrze rozpoczęli to spotkanie i prowadzili już w 14. minucie po bramce Radosława Sewerysa.

O końcowym wyniku zadecydowało jednak dobre 7 minut Kotwicy w drugiej połowie. Najpierw w 69 minucie wyrównał Filip Kozłowski, a dwie minuty później gościom prowadzenie dał Cezary Polak. W 76 minucie wynik ustalił Jonathan Junior.

Z 33. punktami Wisła wciąż zajmuje czternastą lokatę i nad strefą spadkową ma zaledwie 3 pkt przewagi. W następnej kolejce 20 kwietnia „Duma Powiśla” zmierzy się wyjeździe z Olimpią Grudziądz.