Bogdanka LUK Lublin przegrała z Projektem Warszawa

6k3d9926 2024 04 12 131752

Siatkarze LUK Lublin przegrali przed własną publicznością z Projektem Warszawa 1:3 (25:16, 13:25, 19:25, 18:25) w pierwszym meczu ćwierćfinału Plusligi.

Gospodarze rozpoczęli spotkanie bardzo obiecująco, wygrywając pierwszego seta 25:16. Potem jednak role się odwróciły, a stołeczni bezlitośnie wykorzystywali słabości miejscowych w kolejnych partiach pozwalając im jedynie zdobyć 13, 19 i jeszcze raz 19 punktów.

Spotkanie podsumowuje rozgrywający Bogdanki LUK Marcin Komenda.

Atakujący lubelskiego zespołu Damian Schulz żałuje, że jego drużynie nie udało się przynajmniej doprowadzić do tie-breaka.

MVP spotkania został atakujący Projektu Bartłomiej Bołądź.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Rewanż w Warszawie zostanie rozegrany w niedzielę. Do awansu do półfinału Projektowi wystarczą dwa wygrane sety. Bogdanka LUK, by doprowadzić do złotego seta, musi wygrać w stosunku 3:0 lub 3:1.