Zacięta walka do ostatnich sekund. Start Lublin przegrywa z Treflem Sopot [ZDJĘCIA]

6k3d9978 2024 03 18 224516

Koszykarze Polskiego Cukru Start Lublin przegrali z Treflem Sopot 84:85 w zaległym meczu ekstraklasy.

Lubelski zespół po pierwszej kwarcie wygrywał różnicą 10 punktów, ale goście zniwelowali straty i po pierwszej połowie Start prowadził, ale tylko 45:43. Przed rozpoczęciem ostatniej kwarty był remis 68:68. Do ostatnich sekund trwała zacięta walka. „Czerwono-czarni” mieli piłkę, aby zwycięsko zakończyć spotkanie, ale ich akcja zakończyła się niepowodzeniem.

Lubelski szkoleniowiec tak podsumował spotkanie:

Najwięcej punktów zdobyli: O’Reilly 29 i Karolak 19. Ten ostatni, żałował przegranej:

ZOBACZ ZDJĘCIA:

W kolejnym meczu w niedzielę (24.03) Start zmierzy się na wyjeździe z Zastalem Zielona Góra.