Wysoka wygrana MKS-u z Koszalinem [ZDJĘCIA]

bq8v9919 2024 03 23 220227

Piłkarki ręczne MKS-u FunFloor Lublin pokonały Młyny Stoisław Koszalin 35:23.

W ostatnich minutach lublinianki odbudowały wysokie prowadzenie. W drugiej części spotkania ich przewaga zmalała w pewnym momencie do 7 bramek. Ale w ostatnich minutach powróciła dobra gra lubelskich zawodniczek i kilka naprawdę efektownych akcji – to czego brakowało od początku drugiej połowy spotkania. Do przerwy przewaga wynosiła 22:11 dla lubelskiego zespołu.

Najwięcej bramek  dla lublinianek rzuciły: Daria Szynkaruk 7 i Magda Balsam 6. Najlepszymi zawodniczkami tego spotkania zostały wybrane Natalia Filończuk w drużynie gości i Magda Balsam w drużynie MKS-u.

Kapitan MKS-u Daria Szynkaruk jest zadowolona z wyniku. – Chciałyśmy się odegrać wysoką wygraną po poprzedniej porażce, pokazać, że był to wypadek przy pracy.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Gospodynie już w 13 minucie prowadziły aż 11:1, a  tak  spotkanie podsumowała Weronika Gawlik:

Obrotowa MKS-u Aleksandra Olek była zadowolona z wysokiej wygranej:

MKS umocnił się na 2. miejscu w tabeli i zajmującą trzecią lokatę drużynę KPR-u Gminy Kobierzyce wyprzedza już o 5 punktów. „Kobierki” przegrały bowiem z Piotrcovią 27:29

A już w środę (27.03) naszą drużynę czeka trudny mecz w Kobierzycach z tamtejszym KPR-em.