Tylko cztery minuty radości. Motor przegrywa na wyjeździe

bq8v5458 2024 03 16 195059

Motor Lublin przegrał na wyjeździe ze Stalą Rzeszów 1:2 w 24. kolejce I ligi piłkarskiej.

Pierwsza połowa spotkania zakończyła się wynikiem bezbramkowym. Gole padły dopiero po przerwie. Gospodarze objęli prowadzenie po strzale Adlera w 51 min. Wyrównał kwadrans później Piotr Ceglarz z rzutu karnego. Motor cieszył się z wyrównania tylko przez cztery minuty, bo drugą bramkę dla Stali zdobył Adrian Bukowski. Lubelska drużyna była potem jeszcze co najmniej dwa razy blisko wyrównania, ale ostatecznie spotkanie zakończyło się jej porażką.

– Nasz sztab wyliczył dzisiaj sytuacje 100-procentowe na 6:2 dla nas. Stal miała 2 „setki” i je wykorzystała, my mieliśmy 6 i strzeliliśmy jedną – mówił po meczu trener Motoru Goncalo Feio.

Motor z dorobkiem 40 pkt zajmuje 5. miejsce w tabeli.

W niedzielę (17.03) nasz drugi przedstawiciel w I lidze Górnik Łęczna zmierzy się ze Zniczem Pruszków. Ten mecz rozpocznie się o godzinie 15.00.